Tanzanyalı havayolu şirketi Uganda’ya sefer düzenlemeye başladı

Tanzanya’daki düşük maliyetli havayolu şirketi Fastjet, Uganda’ya sefer düzenlemeye başladı.

İki yıl önce Tanzanya’da kurulan Fastjet, ülkede sefer düzenlemeye başlamak için Uganda Sivil Havacılık İdaresi (CAA) ile anlaştı. Merkezi, Dar es Salaam’daki Julius Nyerere Uluslararası Havalimanı’nda yer alan havayolu şirketinin filosu Airbus A319’lardan oluşuyor. Uganda; Johannesburg, Lusaka ve Harare’ye seferler düzenleyen şirketin dördüncü uluslararası güzergâhı. 

 

Fastjet’in Pazarlama Başkanı Jai Gilbert, Entebbe Uluslararası Havalimanı’nda yaptığı açıklamada, “Güney Sudan’daki Juba’nın yanı sıra Mombasa ve Comoros Adaları’na da seferler düzenlemeyi hedefliyoruz,” dedi. 

 

Fastjet’in, Tanzanya ve Uganda arasındaki tek direkt bağlantı olduğunu söyleyen Gilbert, bu seferlerin iki ülke arasındaki iş ve turizmi geliştireceğini ekledi. Fotoğraf Galeri

Reklam
En Çok Okunan
İdris Kolçak / Deniz Madencilik ... Bir İnsan Mozaiği Güney Afrika... Haye, Muhammed Ali’nin şövalye unva... Afrika Ticaret Odalar Birliği (PACC... 2030'da Afrika'nın en zengi... Hollywood’un gözü Afrika romanların... Afrika: Sunulan vaatlerin gerçekleş... 17. Akdeniz Oyunları Mersin'de...
Reklam
Reklam
Sosyal Medya


© Copyright 2013 African Business Life
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.Tüm Hakları Ferm Ajans Ltd.Şti. ' ye aittir.