Globalleşme yolunda Corinox

Türkiye’nin önde gelen fırın makineleri firmalarına hammadde ve yarı mamul madde konusunda 1999’dan bu yana hizmet veren Corinox, ürünleriyle yalnızca fırınlara ve ekmek üreticilerine değil, pastanelerden askeriyeye, hastanelerden üniversitelere pek çok farklı alan ve sektörün ihtiyacına cevap veriyor.

Fabrikasının temellerini 1999 yılında atıp üretime başlayan ve kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen fırın makinesi firmalarına hammadde ve yarı mamul madde konusunda hizmet veren Corinox Fırın Makineleri, ürünleriyle bugün yalnızca fırıncılara ve ekmek üreticilerine değil,  pek çok farklı alan ve sektöre de hitap ediyor. 11 yıldır işin mutfağında olan Corinox, bu bilgi ve deneyimle markasını geliştirerek ekmek üreticileri ve pastaneler başta olmak üzere askeriyeden hastanelere, üniversitelere (özellikle gıda mühendisliği ya da gıda bölümü olanlara), okullara ve otellere; çok çeşitli alan ve sektöre çözüm ortaklığı sunuyor. Satışlarının %80’i ihracattan oluşan Corinox, ürünlerini, bayiliklerinin olduğu ülkelerde onların aracılığıyla, olmadığı ülkelerde ise direkt olarak nihai kullanıcıya ulaştırıyor. Bugün Afrika’nın birçok ülkesinin yanı sıra Rusya ve Avrupa’da da faaliyette olan pek çok ürünü bulunan Corinox; kendi alanında işinin uzmanı, yeni şeyler öğrenmeye açık, genç ve dinamik 40 kişilik bir ekipten oluşuyor. Birimler, sistemsel anlamda birbirinden ayrı olsa da tam bir koordine ve bütünlük içinde çalışıyor. Gelecek planları arasında, markasına ait ürünleri tüm dünyada görmek olan Corinox’un öncelikli hedefi ise şu anda da etkin bir şekilde faaliyet gösterdiği Afrika kıtası. 

 
 


Fotoğraf Galeri

Reklam
En Çok Okunan
Zafer Harmandal / Hartek Mermer ... Gana Devlet Başkanı Mahama:
 ... Afrika’nın teknoloji hareketi yeni ... Gana elektrik kaynaklarını çeşitlen... Güney Afrika: İmtiyaz devri sektörl... Samsung’un Afrika’daki büyümesi yav... Ruandalı yönetmen yerel film endüst... Afrika'da Yatırım Fırsatları...
Reklam
Reklam
Sosyal Medya


© Copyright 2013 African Business Life
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.Tüm Hakları Ferm Ajans Ltd.Şti. ' ye aittir.