Gana’da altyapı çalışmaları sürüyor

Gana hükümeti Doğu Koridoru Yolu’nun bazı bölümleri için kaynak ayırdı.

Gana Cumhuriyeti Başkan Yardımcısı Paa Kwesi Bekoe Amissah-Arthur, Doğu Koridor Yolu’nun güney ve kuzey bölümlerinde çalışmalar yapılması için kaynak ayrıldığını söyledi. 

 
Başkan Yardımcısı ayrıca Ho kentindeki Volta Yerel Kütüphanesi kompleksi ve Milli Kültür Merkezi tiyatrosunun inşaat çalışmalarının tamamlanması için de adımlar atıldığını ekledi.
 
Ho kentindeki Asogli Yam Festivali’nde Asogli Eyaleti halkına ve şeflerine seslenen Başkan Yardımcısı, ülkesinde daha güçlü bir devlet kurulması için doğru sistemlerin kurulması ve yolsuzlukla mücadele edilmesi gerektiğini söyledi.


Fotoğraf Galeri

Reklam
En Çok Okunan
İmalat, büyümeyi sürdürülebilir hal... Tanzanyalı havayolu şirketi Uganda’... Elshazali Khidir / Sinkad Mastır... Fatih Tevfik Çizmecioğlu / Seyaş... Sergi Duvarlarının Arkasındaki Sana... AB Nijerya için 60 milyar avro yatı... Angola petrol bağımlılığından kurtu... Orhan Aydın / AYD YAPI...
Reklam
Reklam
Sosyal Medya


© Copyright 2013 African Business Life
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.Tüm Hakları Ferm Ajans Ltd.Şti. ' ye aittir.