Adem Canpolat / Polat Yıldız

Afrika'da daha güçlü bir pazara sahip olmak istiyoruz

Firmanız ile ilgili kısaca bilgi verir misiniz?

1989 yılında Nizamettin Canpolat tarafından kurulan Polat Yıldız Tekstil; bay, bayan, çocuk iç giyim ve sütyen üretiminde faaliyet göstermektedir. Sektörümüzün sürekli bir yenileme ve değişim içinde olduğunun bilincinde olan Polat Yıldız Tekstil, çağın gereklerine uygun yatırımlarına devam etmektedir. Üretimini İstanbul Bağcılar’da 2000m² kapalı alana sahip fabrikasında gerçekleştiren Polat Yıldız Tekstil yurt içinde yaygın bir bayi ağına sahip olmasının yanı sıra başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Ortadoğu ve Balkan ülkelerine de ihracat gerçekleştirmektedir.

 

Polat Yıldız olarak hedefleriniz nelerdir?

Geleceğe hazırlıksız yakalanmamak için tekstil sektöründeki bilimsel veriler ışığında faaliyetlerini sürdüren Polat Yıldız Tekstil; sektöründe önder firma ve marka olarak gündemi yakından takip ederek dünya modasında söz sahibi olmayı, kendi moda ve markasını bir yaşam stili haline getirmeyi hedeflemektedir.

 

İhracatınız var mı, hangi ülkelere ihracat yapıyorsunuz?

Evet, firmamız dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır. Yoğun olarak ihracat yaptığımız ülkeler, Gürcistan, Azerbaycan, Makedonya, Almanya, Libya, Cezayir, Tunus, Fransa, Fas, Ukrayna, Rusya, Yunanistan, Mısır, Angola ve Nijerya’dır. Bunların yanında ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi haline gelmek; çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak da hedeflerimiz arasındadır.

 

Afrika Pazarı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Angola ve Nijerya’ya ihracat yapmaktayız fakat Afrika’da daha güçlü bir pazara sahip olmak istiyoruz ve Afrika pazarının çok iyi bir potansiyeli olduğunu düşünüyoruz. Afrika pazarı ile firmamızdaki zengin çeşitlerimizi buluşturduğumuzda daha iyi şeyler yapacağımızı düşünüyoruz.Fotoğraf Galeri

Reklam
En Çok Okunan
Gana: Muhalefetten seçim sonrası iş... Deniz, Güneş, Tarih Ve Doğanın Sihi... Bu uğruna ölümü bile göze aldığım b... Orhan Aydın / AYD YAPI... Çağının ötesinde üretim anlayışıyla... Beyazperdede Gana Nijerya İşbirliği... Mobilya sektörünün kalbi: MASKO... Dünya Afrika'da toprak kiralama...
Reklam
Reklam
Sosyal Medya


© Copyright 2013 African Business Life
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.Tüm Hakları Ferm Ajans Ltd.Şti. ' ye aittir.