İdris Kolçak / Deniz Madencilik

Deniz Madencilikten Afrika'ya Selam

Aile şirketi olarak yola çıkan Deniz Madencilik, 1970’li yılların başında balyozla taş kırarak zor şartlarda Agrega işine başladı. Bizler genç kuşak olarak Deniz Madencilik’i bugün son teknoloji ile çalışan kurumsal bir hale getirdik.

 

1000 ton/saat kapasiteli bilgisayar tam otomasyonlu agrega kırma – eleme tesisimiz ile yerli üretim tesisler içinde Türkiye’de üçüncü, İstanbul Avrupa Yakasında birinci sırada yer almaktayız. Yıllardır müşterimize kaliteli ve ekonomik agrega temin etmekteyiz. 42 yıllık tecrübemiz ile agrega sektöründe arge çalışmalarımız hedeflerimiz doğrultusunda devam etmektedir.

 

Deniz Madencilik olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteyi her zaman ön planda tutmaktayız. Ayrıca yaptığımız çalışmaların tümü çevreye duyarlı ve hassas projelerdir. Örneğin delme – patlatmada son teknoloji mühendislik kullanılmaktadır (anfa, nonel, emüssion). Yükleme nakliyede verimli son teknoloji makinalar ve tam otomasyon kırma-eleme tesisi kullanmaktayız.

 

Ayrıca tüm madencilik faaliyetleri uzman mühendisler tarafından yönlendirilmekte ve analizi yapılmaktadır. İstanbul-Cebeci bölgesinde yılda 3.000.000 ton kaliteli, verimli ve ekonomik agrega üretimi gerçekleştirmekteyiz. Bu konudaki bilgi ve tecrübemizi Afrika ülkelerinde yatırıma dönüştürmeye ve paylaşmaya hazırız. Deniz Madencilik olarak tüm Afrika ülkelerine sevgi ve saygılarımızı iletiyoruzFotoğraf Galeri

Reklam
En Çok Okunan
Beyazperdede Gana Nijerya İşbirliği... 2015 Afrika Uluslar Kupası Şampiyon... Dünya Afrika'da toprak kiralama... Doğu Afrika: Etiyo-Cibuti demiryolu... Airtel Ghana ağ hizmetlerini genişl... 2030'da Afrika'nın en zengi... Kara kıta'da kara hikayelerle d... Liberya Başkanı İngiliz Şirketin ka...
Reklam
Reklam
Sosyal Medya


© Copyright 2013 African Business Life
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.Tüm Hakları Ferm Ajans Ltd.Şti. ' ye aittir.